מה כדאי לקנות לעובדים לחגים?

אנשים שמנהלים עסקים מבינים היטב שאחד מהדברים החשובים ביותר זה לדאוג לכך שהעובדים שלהם יהיו מרוצים. הניסיון מוכיח שעובדים מרוצים מבצעים את עבודתם בצורה טובה יותר, ולכן כדאי גם לכם, בתור מנהלי עסקים, לקחת את זה בחשבון. השאלה היא איך אפשר לגרום לעובדים להיות מרוצים יותר והתשובה לכך פשוטה: צריך להתייחס אליהם ולתת להם מתנות מידי פעם. בישראל נהוג לתת לעובדים מתנות לחג, בין אם זה עבור חג כמו ראש השנה, פסח או עבור כל חג אחר, וכדיא שגם אתם תעשו את זה. זה לא במקרה שהמסורת הזאת קיימת ואתם יכולים להיות בטוחים שאם גם אתם תקפידו עליה העובדים שלכם ישמחו מכך מאוד.

בחירת המתנה המושלמת

הדבר הראשון שצריך לעשות כשרוצים לנסות להחליט מה לקנות לעובדים, זה למעשה לבדוק כמה אתם מוכנים להשקיע בנושא. אף בעל עסק לא היה רוצה להוציא הון עתק על המתנות לעובדים שלו אך מצד אי אפשר גם לקנות מתנות זולות מידי. לכן כדאי שתבדקו מה התקציב שלכם לכל העניין, כי זה יהיה הצעד הראשון שיעזור לכם להבין איזה מתנות יכולות לבוא בחשבון ואיזה לא. בנוסף לכך, עוד דבר שיעזור לכם לבחור מתנה טובה זה אם תראו כמה שיותר קטלוגים של מתנות שניתן לקנות, כי זו דרך טובה שבעזרתה תוכלו לקבל רעיונות.

מתנה שימושית או מפנקת?

עוד עניין שכדאי לתת עליו את הדעת כשרוצים לקנות לעובדים מתנות, זו השאלה האם רוצים לקנות מתנה מפנקת או מתנה שימושית. יש הבדל בין הדברים כי לא כל מה ששימושי יכול להיות גם מפנק ולהפך. בדרך כלל אם מדובר על מתנה שהבוס נותן לעובדים שלו כדאי יהיה לחשוב על משהו יותר מפנק כמו שוקולדים, יינות וכדומה, כי אלה דברים שבדרך כלל אנשים לא קונים לעצמכם. עם זאת, לקבל מתנות כאלה זה תמיד משהו שמעלה חיוך ולכן כדאי גם לכם לחשוב על זה. אתם תראו שאת המתנות לעובדים תוכלו לקנות גם אונליין כך שאין דבר נוח מזה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

[ajax_login]

 

האם אתה רוצה שנזכיר לך תאריך חשוב כמו יום הולדת או יום נישואין ?

Facebook Connect